XX Finał WOŚP w Zawadzie

 

W tym roku zagraliśmy po raz 11. i zamknęliśmy XX Finał WOŚP w Sztabie w Zawadzie sumą 28 007,58 zł!. 60 wolontariuszy orzeskich gimnazjów kwestowało we wszystkich miejscowościach należących do Orzesza. Wolontariusze byli bardzo wytrwali, a mieszkańcy naszego miasta okazali się bardzo hojni. Najwyższą kwotą zebraną do jednej puszki przez Andrzeja Kandziorę było aż 938,60 zł. Do sumy pieniędzy uzbieranej przez wolontariuszy (24 962,42 zł) dołożyliśmy kwotę zebraną podczas spotkania jasełkowego w Gimnazjum w Zawadzie 12 stycznia i w sumie przekazaliśmy na konto WOŚP 28 007, 58zł.

 

Podziękowania kierujemy do:

Pani Anny Czarnackiej, Dyrektor MZO w Orzeszu, władz miasta Orzesze, Urzędu Miasta w Orzeszu; Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej w Orzeszu.

Dziękujemy za życzliwość i prowadzenie rachunku pracownikom Orzesko – Knurowskiego Banku Spółdzielczego oddział w Orzeszu i w Ornontowicach.

A przede wszystkim dziękujemy wszystkim WOLONTARIUSZOM!, rodzicom, uczniom i nauczycielom pracującym w sztabie.

 

Za pomoc dziękujemy sponsorom:

P.S.Gałeczka z Jaśkowic, P.L.Cebula z Zawady (SKRAWMET), P. Krawczyk z Zawady (FPH JUSTAD), P. Baryś z Zawady, P. Jarczyk z Orzesza, P.Macion z Orzesza.

Firmie JANPOL z Jaśkowic, P.Miłek z Orzesza, P.Kania Solarium Orzesze, P.Woźnica z Zawiści, P. Gorzawskim z Gardawic (DAX), P. Kopiec z Gardawic (restauracja WEGA), P. Brandys z Gardawic (Mini Market), P.Szostek z Gardawic (kwiaciarnia), P.Syrnickiej – Pisarek z Gardawic (apteka Libra), P.M. Stycz z Zazdrości, P.T. Leśnik z Woszczyc, P. B.Adamczyk z Ornontowic, P.M.Grzegorczykowi z Łaziask Górnych (KAMA LUX).